Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Śnieżkowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kochanówka

Kochanówka(Śnieżkowice + 23 km)

449 000 zł101 m² 4 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 813 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Kochanówka, gm. Sienno, pow. Lipsko, woj. mazowieckie Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tarnówek

Tarnówek(Śnieżkowice + 24 km)

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi 73 m 14 km od ostrowca świętokrzyskiego Tarnówek 72, gmina Sienno, powiat lipski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - centrum, gotowe do wprowadzenia - ul. Na Szlakowisku, wierzbnik, starachowice Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ćmielów

Ćmielów(Śnieżkowice + 19 km)

81 000 zł1 005 m² 80,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego. Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży d ziałkę budowlaną w Piaskach Brzóstowskich, gmina Ćmielów. Działka o pow. 1005m 2 nr ewidencyjny 230/19 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Ostrowiec Świętokrzyski

Złotej Jesieni,Ostrowiec Świętokrzyski(Śnieżkowice + 10 km)

197 000 zł4 630 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową, dwie działki, o łącznej powierzchni 4630m 2 w Ostrowcu Św. nr ewidencyjne działek 23/1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starachowice

Wierzbnik,Starachowice(Śnieżkowice + 20 km)

1 150 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Stadion,Starachowice(Śnieżkowice + 20 km)

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Radomskiej w bardzo dobrej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Strefa Ekonomiczna, instytucje publiczne Urząd Miasta, zus, banki, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Oświatowa

Majówka,Starachowice(Śnieżkowice + 20 km)

445 000 zł46,47 m² 9 576,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w nowym 4-pietrowym bloku z roku 2023, przy ul. Oświatowej w Starachowicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bukówka

Bukówka(Śnieżkowice + 10 km)

385 000 zł200,42 m² 1 920,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Bukówka gmina Pawłów, w bardzo spokojnej okolicy z pięknym widokiem, w odległości około 600m do Zalewu Wióry. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lechów

Lechów(Śnieżkowice + 21 km)

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lechów w powiecie Kieleckim w gminie Bieliny. Działka ma powierzchnię 4 000 m2 w tym 875 m2 stanowi powierzchnia drogi dojazdowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Śnieżkowice

Śnieżkowice,świętokrzyskie

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom/siedlisko. Dom w trakcie prac związanych z termomodernizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Śnieżkowice

Śnieżkowice,świętokrzyskie

83 000 zł20 900 m² 3,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w Śnieżkowicach przy trasie Ostrowiec Św-Waśniów-Kielce. Pow.20900m 2 (2,09ha), nieruchomość składa się z dwóch działek o nr ew. 534 i 1/1 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Śnieżkowice

Śnieżkowice,świętokrzyskie

9,17 zł/m²1 200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę halę produkcyjno/magazynową o pow. 1200 m2. (9 km od Ostrowca Św. tel.   .

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij